2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 14 maja 2024

Reprezentant handlowy MATRIX / Business Partner, branża beauty

Wynagrodzenie

6 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Potrafisz budować i rozwijać relacje handlowe z kontrahentami.

  • Pozyskujesz nowych klientów.

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i doradztwie biznesowym

  • Potrafisz realizować strategię marek i cele biznesowe.

  • Będziesz potrafił rozwijać powierzony teren i umacniał pozycję lidera rynkowego.

  • Obsługa na terenie województwa małopolskiego,

  • Masz doświadczenie we wprowadzaniu na rynek nowych produktów.

Nasze wymagania

  • Jesteś zorientowany na osiąganie celu.

  • Cechuje Cię elastyczność i samodzielność w działaniu.

  • Jesteś otwarty na nowe narzędzia i potrafisz je wykorzystywać w codziennej pracy.

  • Posiadasz umiejętność budowania kontaktów.

  • Zarażasz pozytywną energią i jesteś kreatywny w działaniu.

  • Posiadasz umiejętność łączenia celów indywidualnych i grupowych.

  • Posiadasz czynne prawo jazdy.

To oferujemy

  • Praca z rozpoznawalnymi na całym świecie markami.

  • Przyjazne i dynamiczne środowisko, praca dla firmy będącej liderem na rynku kosmetycznym.

  • Zróżnicowane możliwości rozwoju.

  • Narzędzia pracy takie jak: telefon, tablet, samochód służbowy

  • Umowa o pracę lub współpracy na umowie B2B.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 916704630