2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Ursus
Dodane 03 maja 2024

Renomowana Spółka zatrudni młodszych lub samodzielnych księgowych

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaZapraszamy seniorów

Spółka Sol Financial Services Polska Sp. z o. o. reprezentująca w Polsce sieć niezależnych firm księgowych INAA (www.inaa.org) oraz specjalizująca się w outsourcingu usług księgowych poszukuje samodzielnych lub głównych księgowych do pracy w swoim biurze w Warszawie

stanowisko     SENIOR ACCOUNTANT

miejsce pracy WARSZAWA - WŁOCHY

proponowane warunki

umowa o pracę na pełen etat

atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji

opieka medyczna

możliwość dostosowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb

zakres obowiązków

samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego

sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań oraz rozliczeń podatkowych

współpraca z klientami, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, urzędami oraz bankami

oczekiwania

wiedza w zakresie rachunkowości oraz prawa podatkowego na poziomie eksperta

nienaganna kultura osobista, odpowiedzialność i dokładność

zdolność do samodzielnego określania priorytetów oraz koncentracji na celach

umiejętność współpracy w zespole, dzielenia się wiedzą

znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z uzasadnieniem powodu ubiegania się o pracę w naszej firmie wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z obowiązującym prawem". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 683576180