2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Kujawsko-pomorskie
  6. Rekrutacja - Bydgoszcz
Dodane 06 maja 2024

Rekruter - Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

HR for Business - spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL – poszukuje:

REKRUTERA

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Teren działania: woj. kujawsko - pomorskie

Zakres obowiązków:

  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla,

  • poszukiwanie kandydatów niestandardowymi metodami,

  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami w biurze bądź w terenie,

  • inicjowanie i prowadzenie działań mających na celu budowanie i wzmacnianie wizerunku pracodawcy na lokalnym rynku pracy,

  • wizje lokalne poszczególnych obiektów, na terenie których pozyskani przez rekrutera kandydaci będę pracować,

  • współpraca w ramach zespołu oraz ścisła współpraca z klientem zlecającym projekty rekrutacyjne,

  • cykliczne raportowanie efektów działań rekrutacyjnych,

  • monitoring ofert konkurencji.

Wymagana:

  • umiejętność prowadzenia kilku projektów rekrutacyjnych równocześnie,

  • umiejętność wyszukiwania kandydatów pasywnych na rynku pracy,

  • znajomość różnych źródeł pozyskiwania kandydatów,

  • chęć i umiejętność pracy w terenie (nie każdy kandydat dotrze do biura),

  • znajomość narzędzi rekrutacyjnych i tematyki social media,

  • doskonałe umiejętności współpracy z ludźmi o różnych charakterach – pracujemy w dynamicznym środowisku wymagającym elastyczności,

  • cierpliwość, asertywność, opanowanie, optymizm,

  • orientacja na wynik i umiejętność poszukiwania informacji,

  • świadomość biznesowa – praca w oparciu „o liczby” nie może być Ci obca,

  • odwaga do podejmowania szybkich decyzji - hart ducha,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie od zaraz,

  • pełne przeszkolenie,

  • umowę o pracę i system premiowy powiązany z wynikami pracy,

  • wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 10-tego każdego miesiąca,

  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku.

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny:

51*******06 w godz. 8:00-16: 717 01 44- 44 w godz. 16:00 – 21:00

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business z o.o. Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu (53 -304), przy ul. Słonimskiego 1.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 734560628