2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Łódzkie
  6. Rekrutacja - Łódź
  7. Rekrutacja - Śródmieście
Dodane 09 maja 2024

Rekruter/шукаємо рекрутера

Wynagrodzenie

4 700 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja HSS Work z siedzibą w Łodzi poszukuje osoby na stanowisko rekrutera pracowników tymczasowych z Ukrainy

Rekruter pracowników tymczasowych

Zakres obowiązków:

• Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różnorodne stanowiska pracy tymczasowej

• Umieszczanie ogłoszeń o pracę na portalach społecznościowych

• Aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy tymczasowej

• kontakt z biurem, raportowanie o postępach rekrutacyjnych

Od kandydatów oczekujemy:

Doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych pracowników tymczasowych z Ukrainy

• Dobrej organizacji pracy

• Rozwiniętych zdolności interpersonalnych

• Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

• Możliwości rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

• Stabilne zatrudnienie

•niezbędne narzędzia do pracy (telefon i komputer służbowy)

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 766815656