2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Biskupice Podgórne
Dodane 28 maja 2024

REKRUTACJA na stanowisko administracja/księgowość

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biskupice Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

-wprowadzanie faktur i zamówień do systemu księgowego Optima,

-wystawianie faktur i proform,

-rozliczanie wyciągów bankowych,

-obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej,

-rozliczanie podróży służbowych,

-obsługa administracyjna,

-archiwizacja dokumentów,

Nasze wymagania:

-wykształcenie minimum średnie, preferowane wykształcenie związane

z obszarem administracji lub księgowości,

-umiejętność pracy pod presją czasu,

-doskonała organizacja pracy, skrupulatność i umiejętność pracy z dokumentami,

-dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne w celu efektywnej współpracy

z różnymi działami firmy oraz zewnętrznymi podmiotami,

-bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz umiejętność pracy z innymi

programami biurowymi

Mile widziane:

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, idealnie w obszarze,

-administracyjnym, księgowości lub obsługi biurowej będzie dodatkowym atutem,

-znajomość systemu COMARCH OPTIMA będzie dodatkowym atutem,

-znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

-stabilność zatrudnienia w firmie o mocnej pozycji na rynku europejskim

-karta MULTISPORT

-zniżki pracownicze

-realną szansę na rozwój i podnoszenie kwalifikacji

-praca w młodym, dynamicznym zespole

Lokalizacja

Biskupice Podgórne,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Biskupice Podgórne
ID: 916659795