2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Pomorskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Gdynia
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wzgórze Świętego Maksymiliana
Dodane 06 maja 2024

Rejestratorka Medyczna w Prywatnej Przychodni

Lokalizacja

Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prywatna Wielospecjalistyczna Przychodnia Medyczna Gdynia szuka osoby na stanowisko Rejestratorka Medyczna.

Praca w trybie zmianowym, od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00- 21.30, w weekend 08.00- 16.00.

Na początek oferujemy umowę zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę. Mile widziany status studenta (ale nie jest to główne kryterium). Status studenta w trybie niestacjonarnym (studia zaoczne).

Wymagania:

- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

- orientacja na najwyższą jakość obsługi Pacjenta

- wysoka kultura osobista

- dobra organizacja pracy

- zaangażowanie

- systematyczność

- samodzielność

- obsługa urządzeń biurowych

- szybkie przyswajanie wiedzy

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- dodatkowy atut: znajomość języka rosyjskiego/ ukraińskiego

Obowiązki:

- umawianie oraz potwierdzanie wizyt lekarskich/ badań laboratoryjnych z systemie medycznym Przychodni

- obsługa telefoniczna Pacjentów

- obsługa bieżących czynności biurowych

- rozliczanie usług medycznych oraz prowadzenie raportów kasowych

Oferujemy:

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie

- stabilne warunki zatrudnienia

- zmianowa praca

- praca w centrum Gdyni (możliwość dojazdu autobusem, skm, samochodem)

- pracę w miłym, energicznym Zespole w Nowoczesnym Centrum Medycznym

- możliwość ubezpieczenia grupowego

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana
ID: 802414316