2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wielkopolskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Poznań
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Szczepankowo
Dodane 08 maja 2024

Rejestratorka medyczna - Reoptis Sp. z o.o.

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika Okulistyczna – Reoptis Sp. z o.o. w Poznaniu poszukuje do swojego Zespołu Rejestratorkę medyczną

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe - mile widziane,

·         bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

·         bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel, Word),

·         znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - mile widziane,

·         doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum rok,

·         wysoka kultura osobista w kontaktach z pacjentami,

·         obycie z „trudnym” klientem,

·         bardzo dobre umiejętności interpersonalne,

·         umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych.

Zadania:

·         telefoniczne i bezpośrednie umawianie wizyt pacjentów,

·         rejestracja pacjenta przed wizytą,

·         udzielanie informacji o świadczonych usługach,

·         obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie płatności, wystawianie faktur,

·         generowanie raportów,

·         współpraca z personelem medycznym.

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         możliwość szkoleń i warsztaty.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 916934222