2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Lubelskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Lublin
Dodane 01 maja 2024

Rejestrator Medyczny/Rejestratorka Medyczna

Wynagrodzenie

27,70 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przychodnia Specjalistyczna SDA MED w Lublinie przy ul. Konrada Wallenroda 2 f/1 realizuje swoja misję poprzez zapewnienie pacjentom profesjonalnej i życzliwej opieki medycznej w zakresie posiadanych gabinetów specjalności oraz nowoczesnego sprzętu medycznego.

W związku z prężnym rozwojem Przychodni Specjalistycznej SDA MED w Lublinie poszukujemy osoby na stanowisko Rejestrator/ka medyczna do obsługi pacjentów w zakresie wizyt do gabinetów lekarzy specjalistów, poradni stomatologicznej, pracowni rezonansu magnetycznego, pracowni EEG, pracowni RTG (pantomograf) stomatologicznej oraz pozostałej diagnostyki.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zapisów pacjentów i kalendarza wizyt

  • telefoniczne potwierdzanie wizyt

  • obsługa korespondencji służbowej

  • obsługa kasy fiskalnej

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • kierowanie pacjentów do odpowiednich gabinetów

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe (min.średnie)

  • znajomość podstawowych zagadnień prawnych w zakresie dokumentacji medycznej

  • wysoka kultura osobista

  • dobry kontakt z klientem

  • biegła obsługa komputera

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • umowa zlecenie

  • ubezpieczenie grupowe

  • szkolenia

  • benefity pracownicze m.in. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe na dogodnych warunkach

  • pracę w profesjonalnym i miłym zespole

  • dobre warunki pracy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 914192111