2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Mazowieckie
  6. Media i PR - Warszawa
  7. Media i PR - Mokotów
Dodane 29 maja 2024

Redaktor/-ka (f/m/d)

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Twoje kluczowe zadania:

  • Tworzenie autorskich treści zgodnie ze strategią contentową i reklamową serwisu;

  • Samodzielne wyszukiwanie i proponowanie nowych, ciekawych tekstów o tematyce lifestylowej i społecznej;

  • Stała aktualizacja treści z uwzględnieniem wymogów SEO i social mediów;

  • Wybór, opisywanie oraz edycja zdjęć i w programach graficznych;

  • Publikacja treści w systemie zarządzania treścią CMS;

  • Ewidencjonowanie stworzonych treści w Panelu Zarządzania Treścią.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Przynajmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w redakcji newsowej;

  • Świetnej orientacji w bieżących wydarzeniach, tematyce społecznej i lifestylowej;

  • Wiedzy z zakresu prowadzenia researchu;

  • Umiejętności pracy pod presją czasu i współpracy zespołowej;

  • Znajomości narzędzi wydawniczych m.in. Google Analytics, Gemius Prism, Google Trends (mile widziane);

  • Znajomości aktualnych zasad SEO, wymogów Google Discover oraz przygotowywania publikacji na kanały SoMe;

  • Doskonałej znajomości zasad języka polskiego;

  • Kreatywności, inicjatywy i zorientowania na wynik;

  • Podstawowej znajomości prawa autorskiego i prasowego;

  • Rzetelności i odpowiedzialności dziennikarskiej w tworzeniu treści.

Co oferujemy?

  • Przyjazną atmosferę i otwartą, ludzką kulturę współpracy;

  • Ciągłe szkolenia i możliwość rozwoju osobistego - u nas nie ma miejsca na stagnację;

  • Hybrydowy/zdalny model współpracy;

  • Współpracę w ramach kontraktu B2B z atrakcyjną liczbą dni przerwy w świadczeniu usług w roku;

  • Elastyczne godziny współpracy (praca zmianowa, również w 1-2 weekendy w miesiącu);

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej, ubezpieczenia na życie i kart sportowych;

  • Możliwość przyprowadzenia do biura swojego czworonożnego przyjaciela!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 916894826