2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Łódzkie
  6. Sekretariat, recepcja - Łódź
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Dodane 05 maja 2024

recepcjonisty/recepcjonistki

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

poszukujemy recepcjonisty/recepcjonistki do gabinetu medycznego w centrum Łodzi

Możesz być w trakcie studiów na takich kierunkach jak: pielęgniarstwo, położnictwo, kosmetologia, administracja, marketing czy też wychowanie fizyczne bądź innych dziedzin pokrewnych. Dla studentów możliwy niepełny etat i elastyczny grafik pracy.

Szukamy osoby:

·        komunikatywnej, świetnie zorganizowanej, o pogodnym

usposobieniu,

·        samodzielnej, kreatywnej i z inicjatywą,

·        uśmiechniętej :)

·        mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług/produktów

Opis stanowiska:

·        obsługa recepcji, umawianie i rejestrowanie wizyt,

·        informowanie o aktualnej ofercie zabiegowej,

·        przyjmowanie i rejestrowanie płatności,

·        pomoc przy prowadzeniu fb, instagrama

·        możliwa asysta przy zabiegach bądź samodzielnie wykonywanie zabiegów,

·        dbanie o nienaganny porządek w miejscu pracy.

Oferujemy pracę w młodym zespole, stałą pracę w prestiżowym gabinecie w Łodzi, komfortowe warunki pracy, elastyczny grafik pracy, stałe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Osoby spełniające ww. wymagania prosimy o przesyłanie zgłoszenia, CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy albo formularzu kontaktowym. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 916246888