2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Opolskie
  6. Obsługa hotelowa - Opole
Dodane 08 maja 2024

Recepcjonistka/sta do nowego obiektu w Opolu - HYGGE HOTEL

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Nowoczesny powstający hotel Hygge w cichej dzielnicy Opola będzie posiadał rozbudową strefe Wellness& Beauty. Dodatkowo na miejscu posiadamy Sale konferencyjne z możliwością przedzielenia ich ścianami przesuwnymi. Olbrzymią strefą gastronomiczną w której skład wchodzi również Bar na dachu z kinem plenerowym i kilkoma salami w postaci ogrodów zimowych.

Twój zakres obowiązków

• Obsługa Gości hotelowych, restauracyjnych, grupowych oraz Strefy Wellness&Beauty

• stały kontakt z kierownictwem hotelu, a także z Gośćmi,

• Rozliczanie Gości,

• Przedstawianie Gościom ofert hotelowych, restauracyjnych oraz strefy Wellness&Beauty,

• sprawdzenie i prowadzenie raportów dobowych, kasowych, sprzedażowych

• Odbieranie telefonów i przyjmowania rezerwacji,

• ścisła współpraca z działem Sprzątającym oraz działem Technicznym,

Nasze wymagania

• Umiejętność pracy w nowo powstałym zespołem,

• wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do ludzi;

• znajomość portali rezerwacyjnych i umiejętność posługiwania się nimi;

• znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie;

• znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym będzie DODATKOWYM ATUTEM,

• zaangażowanie i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

To oferujemy

• umowa o pracę;

• pełny etat;

• praca stacjonarna;

• praca w nieformalnej, przyjaznej atmosferze;

• praca w międzynarodowym środowisku.

Aplikuj już dzisiaj! PRACA OD STYCZEŃ 2024r. Wyślij CV za pośrednictwem OLX lub skontaktuj się z nami telefonicznie po więcej szczegółów.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 857405852