2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kraków
  7. Sekretariat, recepcja - Stare Miasto
Dodane 02 maja 2024

Recepcjonistka do salonu kosmetycznego

Wynagrodzenie

2 100 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Salon kosmetyczny Sowa Beautylab poszukuje do swojego zespołu recepcjonistkę/recepcjonista. Oferujemy zatrudnienie na cały etat albo praca zmianową.

Opis stanowiska:

- bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta

- potwierdzanie wizyt

- rozliczanie wizyt

- kontrola składania zamówień, kontrola stanu produktów w salonie

- pomoc w organizacji pracy salonu

- zarządzanie profilem społecznościowym

- udzielanie informacji w zakresie oferowanych usług

Oczekujemy:

- znajomość branży kosmetycznej

- dbanie o higienę pracy i porządek otoczenia

- umiejętność pracy w zespole

- dyspozycyjność i zaangażowanie

- kreatywność i pomysłowość

- wysoka kultura osobista

- język polski – bardzo dobry

- mile widziane znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym

Żeby uzyskać więcej informacje prosimy o kontakt telefoniczny albo wysłanie CV

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 886395180