2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Pomorskie
  6. Fryzjer, barber - Gdańsk
  7. Fryzjer, barber - Aniołki
Dodane 15 maja 2024

Recepcjonistka do salonu fryzjerskiego Mija Elite

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

POSZUKIWANA RECPECJONISTKA DO TEAMU SALONU MIJA ELITE

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klientów i gości.

  • Utrzymanie estetyki miejsca pracy i przestrzeni wspólnych.

  • Obsługa social mediów firmy

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala

  • Komunikacja z klientami na różnych kanałach.

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie ze standardami.

  • Obsługa narzędzi komunikacyjnych i wprowadzanie danych do systemu Booksy i Versum.

Wymagania:

  • STATUS STUDENTA

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność komunikacji.

  • Otwartość i umiejętność pracy pod presją.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym/ średniozaawansowanym.

  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Dyspozycyjność i punktualność.

  • Biegłość w języku polskim.

  • Chęć uczenia się i umiejętność wielozadaniowości.

  • Znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej

  • Pozytywne nastawienie do pracy i chęć do pracy w świetnym teamie :)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 916909624