2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Karpacz
Dodane 09 maja 2024

Recepcjonista/ Recepcjonistka w Hotelu Mercure Karpacz

Wynagrodzenie

4 700 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Karpacz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Mercure Karpacz Skalny to miejsce znane i chętnie odwiedzane.

Zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko Recepcjonisty.

Oferujemy pracę w Karpaczu przy ulicy Obrońców Pokoju 5.

Zakres obowiązków:

Obsługa gości indywidualnych i grupowych od check-in po check-out,

Sprzedaż ofert hotelu dla klienta indywidualnego,

Obsługa rezerwacji telefonicznych oraz online,

Wprowadzanie rezerwacji do systemu wewnętrznego – Opera,

Przedstawianie najkorzystniejszych ofert w oparciu o określone wcześniej potrzeby,

Bieżące rozwiązywanie ewentualnych problemów i zaspakajanie potrzeb klientów,

Wystawianie faktur i innych dokumentów rozliczeniowych, zamykanie doby oraz przygotowanie dokumentów dla innych działów

Współpraca z innymi działami w hotelu, w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi gościa.

Oczekiwania:

Wysoka kultura osobista i zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie,

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

Inicjatywa własna oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki,

Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,

Umiejętność pracy w zespole,

Praca zmianowa

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej,

Znajomość języka obcego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi potrzebami,

Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu,

Zniżki pobytowe dla pracownikach w innych hotelach sieci,

Pakiet usług medycznych Medicover

Benefity:

Pakiet usług medycznych Medicover,

Ubezpieczenie grupowe,

Posiłki pracownicze,

Parking dla pracowników,

Paczki świąteczne,

Upominki urodzinowe,

Spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, bądź kontakt telefoniczny.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że Administratorem danych jest Krzysztof Kasprzyk, Jamy 55, 46-310 Gorzów Ślaski oraz Accor S.A. z siedzibąw Issy-les-Moulineaux, pod adresem 82 rue Henri Famman, 92130Issy-les-Moulineaux, Francja. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Karpacz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Karpacz
ID: 766679032