2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Pyrzowice
Dodane 04 kwietnia 2024

Recepcjonista / Barman- Hotel Moxy Katowice Airport

Lokalizacja

Pyrzowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Pracownik Recepcji/Barman - Moxy Katowice Airport

Trzygwiazdkowy hotel Moxy zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie terminalu Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach. Obiekt dysponujący 100 komfortowymi pokojami i jest pierwszym hotelem marki Moxy w Polsce, będącej nową, lifestylową marką ekonomiczną sieci Marriott.

Twój zakres obowiązków

Wiemy, że nie lubisz nosić sztywnego uniformu, dlatego my ich nie mamy. Szukamy członków załogi, którzy mają świetny styl, są szybcy i wiedzą, co dzieje się w mieście.

Będąc członkiem małej (ale silnej) załogi zajmujesz się wieloma zadaniami. Szukamy więc ludzi, którzy z zaangażowaniem potrafią działać na kilku polach równocześnie. Barman, recepcjonista, osoba potrafiąca szybko rozwiązać problem z surfowaniem w internecie ... wszystko zależy od Ciebie. Jeśli lubisz brak monotonii, ciekawe zadania, lubisz wyzwania, to właśnie Ty sobie poradzisz. Chcesz być częścią fajnego, zgranego i ambitnego zespołu?

Nasze wymagania

·        Jesteś optymistą, masz poczucie humoru, a praca sprawia Ci po prostu radość?

·        Lubisz multizadaniową, kreatywna pracę

·        Myślisz kreatywnie, poza schematami

·        Lubisz pracę z ludźmi i innowacyjne rozwiązania?

·        Znasz języki obce, w szczególności język komunikatywnie jęz. angielski?

·        Jesteś ambitny, chcesz się uczyć i rozwijać zawodowo oraz być częścią największej światowej sieci hotelowej Marriott?

·        Masz mnóstwo energii i niestrudzoną postawę „dam radę”

To oferujemy

·        umowę o pracę

·        pakiet świadczeń socjalnych i opieki medycznej

·        szkolenia, wsparcie, szacunek i świetną atmosferę pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Prosimy o dopisanie klauzuli (wymóg RODO): “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Lokalizacja

Pyrzowice,

Śląskie

Śląskie, Pyrzowice
ID: 710909166