2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Dodane 09 maja 2024

Recepcja / Front Desk Assistant - barber shop

Wynagrodzenie

2 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie grafikiem w aplikacji Booksy
  • Telefoniczna obsługa klienta
  • Obsługa i budowanie relacji z klientem na miejscu
  • Rozliczanie wizyt, oraz raportowanie dnia pracy
  • Sprzedaż asortymentu w sklepie stacjonarnym
  • Techniczne wsparcie dla zespołu barberów
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Wysoka otwartość i komunikatywność
  • Umiejętność samodzielnego organizowania swojej pracy
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Dostępność również w soboty
  • Status studenta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Zniżki na wszystkie usługi i kosmetyki
  • Wynagrodzenie godzinowe na podstawie umowy zlecenie
  • Pracę w luźnej, niezobowiązującej atmosferze

CV wraz ze zdjęciem, oraz zgodę na przetwarzanie danych prosimy wysłać przez formularz kontaktowy. Odezwiemy się tylko do wybranych osób.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 737644126