2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radom
Dodane 12 kwietnia 2024

RADOM- Pracownik pomocniczy ( praca dla mężczyzn)

Wynagrodzenie

29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Radom

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko:

    Pracownik pomocniczy

Czas pracy:

  • praca 5 dni w tygodniu,

  • praca w godz. 15:00-19:00.

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek transportów liniowych,

  • sortowanie przesyłek standardowych i niestandardowych,

  • rozkładanie przesyłek na trasy,

  • prace porządkowe i przygotowanie magazynu na przeciwną zmianę,

  • obsługa skanera - skan przesyłek podczas załadunku, rozładunku.

Oferujemy:

  • dofinansowanie do karty Fit sport,

  • długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie logistycznej,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,

  • odzież roboczą,

  • stawka dzienna 29,00 zł/h brutto,

TA PRACA JEST DLA CIEBIE?WYŚLIJ SMS O TREŚCI - RADOM oraz IMIĘ NA NUMER

+48**********88,  ZADZWONIMY DO CIEBIE!

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 911259428