2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gliwice
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Zatorze
Dodane 20 maja 2024

Punkt Informacyjny CH FORUM

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Zatorze

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Poszukujemy studentek/studentów do pracy na Punkcie Informacyjnym w CH FORUM w Gliwicach

Zakres obowiązków:

  • Obsługa punktu informacyjnego zgodnie z przyjętymi standardami.

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

  • Prowadzenie sprzedaży kart podarunkowych.

  • Pomoc klientom centrum handlowego w lokalizowaniu sklepów i innych miejsc w centrum.

  • Koordynowanie przepływu informacji z kierownikami sklepów w CH Forum.

  • Współpraca z dyrekcją CH Forum.

Proszę o wysyłanie cv na adres e-mail.

Więcej informacji pod telefonem 50*******14.

Umowa zlecenie. Praca w godz. 9.00 - 21.00. Kwota netto za godzinę: 27,70 zł

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Zatorze
ID: 775392077