2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Jelenia Góra
  7. Kucharz - Centrum
Dodane 20 maja 2024

Przygotowywanie śniadań / przekąsek - pełen etat lub weekendy

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Lubisz gotować? Szukamy właśnie Ciebie !

Nie musisz mieć dużego doświadczenie - liczy sie sumienność, organizacja pracy i zamiłowanie do gotowania.

Praca zmianowa 7:00 - 15:00 oraz 14:00 - 22:00. Centrum Jeleniej Góry.

lub

weekendy na stałe 8:00 - 15:00 + dodatkowa pomoc w sezonie letnim w tygodniu.

W tych dwóch przypadkach interesuje nas nawiązanie współpracy na stałe. Nie jest to oferta sezonowa / wakacyjna!

Poszukujemy osoby dobrze zorganizowanej, samodzielnej oraz sumiennej która ma pełną głowę pomysłów w przygotowywaniu dań kuchni sezonowej, wegetariańskiej oraz wegańskiej. Takiej która będzie odpowiedzialna za część kuchenną kawiarnii i będzie dbać o jakość oraz dobrą organizację pracy na kuchni.

Grafik :

Praca zmianowa 7:00-15:00 lub 14:00-22:00. Pełen etat

Weekendy 8:00 - 15:00 + dodatkowa pomoc w sezonie letnim

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dań z naszej karty tj. śniadań i przekąsek

  • Przygotowanie bieżącej produkcji sosów, hummusów, ciasta do pizzy itp.

  • Współpraca przy układaniu sezonowego menu, składaniu zamówień, układaniu receptur oraz inwentaryzacji

  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

  • Mile widziane zamiłowanie do pieczenia ciast, pieczywa i przygotowywania deserów

Lokalizacja:

centrum Jeleniej Góry 1 Maja 39 lok 4

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat

  • Wysokie wynagrodzenie

  • Premie uznaniowe

  • Możliwość rozwoju i szkoleń

  • Elastyczny grafik miesięczny, praca 8 godzinna zmianowa 7:00 - 15:00 oraz 14:00 - 22:00

Bazujemy na sezonowej karcie menu którą zmieniamy co 2-3 miesiące.

Wymagana znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym - składanie zamówień, praca samodzielna.

CV prosimy przesyłać na nasz adres email, w prywatnej wiadomości lub zostawić u nas na barze - 1 Maja 39 lok 4 Jelenia Góra. Prosimy o adnotacje o wymiarze pracy - czy interesuje Cię pełen etat czy pomoc weekendy

Czekamy właśnie na Ciebie !

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 844881218