2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Radom
Dodane 28 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy YORK

Wynagrodzenie

6 700 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

YORK - Firma handlowa  , czołowy importer w branży tekstylnej na rynku polskim już od 25 lat. Jesteśmy importerem i dystrybutorem ręczników bawełnianych, poliestrowych i reklamowych.

 Naszymi klientami są producenci odzieży zawodowej z Polski i Europy.

Poszukujemy osoby na stanowisko - Opiekun klienta kluczowego

Co oferujemy?

Możliwość rozwoju osobistego w naszej firmie

Wsparcie ze strony naszego mentora i całego zespołu

Praca w przyjaznej atmosferze, gdzie każdy dzień jest inny i pełen niespodzianek

Wynagrodzenie, które pozwoli Ci na realizację marzeń i spełnienie wszystkich swoich potrzeb (ok, może nie wszystkich, ale większości)

Jeśli jesteś taką osobą, która:

Potrafi wyczarować rozwiązania z kapelusza w nieoczekiwanych sytuacjach,

Łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi, a rozmowy są Twoją sztuką,

Spokojnie podchodzi do problemów, bo wiesz, że są tylko zagadkami do rozwiązania,

Twój komunikatywny styl i elegancka kultura osobista to Twoje drugie imię,

Badanie potrzeb klienta to dla Ciebie nic innego jak przygoda po ich myślach,

Organizacja pracy i szybkość działania to Twoje Supermoce,

Twoje wykształcenie ma co najmniej średni poziom,

To znaczy, że jesteś tą jedyną i wyjątkową osobą, której szukamy!

Jakie będą Twoje obowiązki?

Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Utrzymywanie relacji z istniejącą grupą klientów na podległym terenie

Realizacja celów sprzedażowych

Monitorowanie i analiza rynku

Raportowanie działań sprzedażowych

Dbanie o wizerunek firmy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 788528173