2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Szczecinek
Dodane Dzisiaj o 05:13

Przedstawiciel handlowy w branży technicznej

Lokalizacja

Szczecinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja online

TELZAS Sp. z o.o. firma technologiczna, wiodący w Polsce producent i dostawca rozwiązań z zakresu zasilania rezerwowego, systemów zdalnego monitoringu i nadzoru,  wykorzystywanych w telekomunikacji, energetyce, kolei i przemyśle, prowadzi rekrutację na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy w branży technicznej (rynek zasilania gwarantowanego)

Zakres zadań:

  • Pozyskiwanie nowych klientów, kontaktów biznesowych i rynków sprzedaży.

  • Doradztwo produktowe.

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowo -  technicznych.

  • Koordynacja i uzgodnienia techniczne w zakresie prowadzonych projektów sprzedażowych.

  • Realizowanie planów sprzedażowych.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

 Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów technicznych.

  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy, ustalania priorytetów.

  • Umiejętność budowania trwałych, długofalowych relacji biznesowych.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

  • Znajomość pakietu MS Office i systemu ERP (moduł sprzedażowy).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Szkolenia techniczne i produktowe.

  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego.

  • Pakiet benefitów w postaci m.in. dofinansowanej karty Multisport, corocznego dofinansowania wypoczynku, ubezpieczenia grupowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Kontakt telefoniczny: 94 37 297 50

www.telzas.com

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 913697218