2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kłobuck
Dodane 23 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy w branży rur i profili stalowych

Lokalizacja

Kłobuck

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma AKWIB BRZĘCZEK - producent rur i profili stalowych , ogłasza rekrutację na stanowisko Przedstawiciela Handlowego

Praca 1 dzień w tygodniu w biurze w Kłobucku, pozostałe dni wyjazdy do klientów na terenie całej Polski

Opis stanowiska :

  • Pozyskiwanie klientów

  • Sporządzanie ofert i wycen;

  • Telefoniczny, mailowy oraz osobisty kontakt z klientem;

  • Dbałość o wysoką jakość usług oferowanych klientom.

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę na pełen etat (podstawa + premia uzależniona od wyników)

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia rozwojowe w tematyce handlowej

  • przyjazną atmosferę

Wymagania :

  • otwartość

  • komunikatywność

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • prawo jazdy kat. "B”

  • podstawowa obsługa komputera

  • zorientowanie na wysoką sprzedaż

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży rur i profili stalowych lub w branżach pokrewnych

  • własna baza klientów będzie dodatkowy atutem

Przesłanie niniejszej aplikacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Kłobuck,

Śląskie

Śląskie, Kłobuck
ID: 683028368