2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wałcz Drugi
Dodane 30 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - Trailertec Polska

Lokalizacja

Wałcz Drugi

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna, Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów w zakresie kontaktu osobistego jak również telefonicznego i mailowego

  • pozyskiwanie nowych oraz opieka nad obecnymi, kluczowymi klientami firmy

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych

  • przedstawianie oferty firmy potencjalnym klientom

  • prowadzenie negocjacji z klientem oraz fachowe doradztwo możliwych rozwiązań przydatnych przy określonych potrzebach klientów

  • aktywna sprzedaż

  • prowadzenie adnotacji podjętych działań

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość obsługi komputera (Microsoft Office, Outlook)

  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z ludźmi

  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

  • Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w dziale handlowym związanym z branżą motoryzacyjną/transportem

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja + system prowizyjny)

  • umowę o pracę + kontrakt B2B

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • samochód służbowy, laptop, telefon

  • samodzielność w działaniu

  • możliwość pracy w rozwijającej się firmie

Lokalizacja

Wałcz Drugi,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Wałcz Drugi
ID: 913920705