2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Benice
Dodane 09 maja 2024

PRZEDSTAWICIEL Handlowy sprzedawca/ BENICE

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Benice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

W związku z intensywnym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy Pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego. Branża rolnicza, sprzedaż komponentów paszowych i art do produkcji rolniczej

Zakres obowiązków:

-profesjonalna obsługa Klientów na obszarze powiatu krotoszyńskiego oraz ościennych w promieniu do 150 km

-sprzedaż produktów, półproduktów na podległym terenie

-pozyskiwanie nowych Klientów

-budowanie i utrzymanie dobrych relacji z Klientami.

-dbałość o pozytywny wizerunek firmy

-raportowanie wykonanej pracy

-realizacja założonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta

  • mile widziane doświadczenie w branży rolniczej

  • zaangażowanie , uczciwość i chęć do pracy

  • umiejętność planowania i organizacji pracy

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • wykształcenie min. średnie

  • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    -umowa o prace ( podstawa + premia)

    -atrakcyjne wynagrodzenie

    -praca w przyjaznym zespole

    -szkolenia wdrożeniowe.

    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres mailowy.

    Jednocześnie informujemy , iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dołączenie klauzuli:

    ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych)''

  • W razie potrzeby, na wszystkie pytania odpowiemy telefonicznie

Lokalizacja

Benice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Benice
ID: 906381424