2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wolbrom
Dodane 22 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - Specjalista Handlowiec

Lokalizacja

Wolbrom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prężnie rozwijająca się firm TOMEX OGRODY dystrybutor marek Raymo oraz Mean Green aktywnie rozwijająca segment sprzedaży maszyn komunalnych oraz profesjonalnych poszukuje osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy - Specjalista Handlowiec

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z aktualnymi klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem indywidualnym oraz instytucjonalnym,

  • doradztwo techniczno-handlowe oraz przyjmowanie i realizacja zamówień.

Nasze wymagania

  • doświadczenie handlowe w sprzedaży maszyn i urządzeń, umiejętność prowadzenia negocjacji

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • wynagrodzenie plus prowizja od sprzedaży

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • umowa o pracę na pełny etat lub działalność

  • szkolenie wdrożeniowe oraz regularne szkolenia sprzedażowo - rozwojowe

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma TOMEX” Tomasz Herian z siedzibą w Wierzchowisko 99, 32-340 Wolbrom , adres strony internetowej - www.tomex-ogrody.pl Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: . Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę TOMEX” Tomasz Herian z siedzibą w Wierzchowisko 99, 32-340 Wolbrom, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Lokalizacja

Wolbrom,

Małopolskie

Małopolskie, Wolbrom
ID: 910704526