2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Piaseczno
Leroy Merlin
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy / przedstawicielka handlowa - Piaseczno

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Dołącz do Ekipy:

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa.

Jesteśmy różni i chcemy być różni. Na różnorodności Pracowników budujemy naszą markę. Jesteśmy Pracodawcą rów(ż)nych możliwości - niezależnie od tego kim jesteś, co robisz, ile masz lat czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności - czekamy na Ciebie.

Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami.

Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

 Co zyskasz dołączając do Ekipy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość jego wzrostu (uzależnione od kompetencji, poziomu realizacji zadań oraz stażu pracy na danym stanowisku);

  • premię miesięczną, która maksymalnie może wynieść 100% Twojego 1-miesięcznego wynagrodzenia i zależy od poziomu realizacji indywidualnego planu sprzedaży;​

  • premię kwartalną, której wysokość zależy od wyników sklepu i działu, w którym będziesz pracować;​

  • Udział w Wynikach - raz w roku otrzymasz środki, które możesz zainwestować w zakup akcji Leroy Merlin;

  • umowę o pracę na 7 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, bo dla nas stabilne warunki zatrudnienia od zawsze są priorytetem;

  • samochód służbowy z logo LM (również do celów prywatnych), laptop oraz smartfon;

  • ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną, bo spokojna i zdrowa przyszłość są najważniejsze;

  • programy rozwojowe, bo stale wspieramy Twój rozwój;

  • dostęp do kursów i szkoleń, bo dzielimy się wiedzą i doświadczeniami;

  • platformę do nauki języków dla Ciebie i Twoich bliskich (eTutor), bo z nami możesz szlifować języki i podbijać świat;

  • platformę psychologiczną, edukacyjną i wellbeingowa Mindgram z nielimitowanym dostępem do konsultacji ze specjalistami (psychologowie, terapeuci, trenerzy profilaktyki zdrowia), bo Twój rozwój i dobrostan są dla nas ważne;

  • platformę benefitów Worksmile (w tym karta MultiSport), bo dajemy Ci możliwość wyboru;

  • zniżkę na zakupy w naszych sklepach, bo wspieramy Cię w realizacji Twoich marzeń;

  • pożyczkę na pierwsze mieszkanie, na bardzo korzystnych warunkach, bo ułatwiamy Ci start w samodzielność;

  • dofinansowanie do termomodernizacji, bo dbamy o Twoje oszczędności i myślimy o środowisku;

  • płatny program poleceń pracowniczych, bo wiemy, że nasi pracownicy są najlepszymi ambasadorami.

 Kogo szukamy?

  • jesteś urodzonym handlowcem i czerpiesz satysfakcję z kontaktu z innymi;

  • posiadasz doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów (branża remontowo-budowlana i wykończeniowa);

  • swoją pozycję budujesz na relacjach i masz dar przekonywania;

  • lubisz wychodzić poza schematy i szukać nowych rozwiązań;

  • negocjacje biznesowe napędzają Cię do działania, nigdy się nie poddajesz;

  • cechuje Cię otwartość oraz ukierunkowanie na klienta, uważnie słuchasz jego potrzeb i oczekiwań;

  • lubisz pracę z liczbami - potrafisz raportować, analizować dane i wyciągać trafne wnioski;

  • cenisz sobie samodzielność w planowaniu swojego czasu pracy i wiesz, jak dobrze się w niej organizować;

  • lubisz być na bieżąco - monitorujesz rynek i konkurencję

  • doskonale odnajdujesz się w pracy w terenie, lubisz jazdę samochodem (prawo jazdy kat.B to warunek konieczny)

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • aktywne pozyskiwanie klientów B2B oraz klienta indywidualnego na wyznaczonym obszarze geograficznym;

  • profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów kluczowych z branży DIY;

  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych oraz dbanie o pozytywne doświadczenia klientów;

  • prowadzenie negocjacji handlowych;

  • bieżąca współpraca z działami handlowymi Leroy Merlin;

  • monitorowanie działań konkurencji oraz analiza rynku;

  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 909653525