2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Leszno
Dodane 07 maja 2024

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie i pozyskiwanie do współpracy klientów sektora gastronomii (kebab),

  • sprzedaż produktów i obsługę klientów na przydzielonym terenie,

  • identyfikacja oczekiwań klientów oraz reagowanie na ich indywidualne potrzeby,

  • wsparcie i pomoc w zakresie doboru odpowiedniego asortymentu,

  • negocjowanie warunków współpracy,

  • stała współpraca z Działem Obsługi Klienta w zakresie przekazywania informacji o należnościach i rozliczeniach z Klientami,

  • budowanie trwałych relacji z klientami,

  • dbanie o zachowanie standardów i dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży w branży gastronomicznej (będzie atutem),

  • doświadczenie w pracy w lokalu gastronomicznym kebab (będzie atutem),

  • wykształcenie min. średnie,

  • umiejętność budowania partnerskich relacji i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,

  • orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (klienci międzynarodowi),

  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy,

  • wysoka kultura osobista,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość pracy u cenionego przez klientów lidera rynkowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dobrze zaprojektowany system premiowy,

  • szkolenia produktowe i asortymentowe podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań (samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy).

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

  • Firma Karasu powstała w 2010 roku jako odpowiedź na potrzeby rynku w zakresie kompleksowego zaopatrzenia lokali gastronomicznych w segmencie kebab. Obecnie posiadamy oddziały w Ożarowie Mazowieckim, Krakowie, Rybniku oraz Lesznie. Nasza oferta sprzedaży spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, zawsze staramy się jak najlepiej zaspokoić ich indywidualne potrzeby dostosowując się do wszelkich wymagań.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 916678010