2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Tarnowskie Góry
Dodane 28 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy (Okna, Drzwi, Bramy, Rolety)

Wynagrodzenie

5 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma PERFEKT DESIGN działająca na rynku stolarki otworowej od 1998r, będąca Partnerem Handlowym takich firm jak Oknoplast, Wiśniowski, Parmax, Wikęd czy Selt poszukuje ambitnej i otwartej na rozwój osoby z Tarnowskich Gór, Piekar Śląskich i okolic na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie i okolice tych miast

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne zarobki z możliwością realnego wpływu na swoje wynagrodzenie (pensja podstawowa + prowizje + dodatki)

  • Umowę o pracę

  • Możliwość długoletniej pracy w nieustannie rozwijającej się stabilnej firmie będącej liderem w branży

  • Narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon komórkowy)

  • Możliwość szkoleń, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego

  • Profesjonalne przygotowanie do wykonywanego stanowiska

  • Pracę w dobrym i zgranym zespole w warunkach partnerstwa i koleżeństwa

  • Realny wpływ na rozwój firmy

TWOJE ZADANIA:

  • Praca w terenie polegająca na aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów w miejscu inwestycji oraz ich obsługa w całym procesie sprzedaży

  • Kompleksowa, samodzielna obsługa klientów w terenie i w salonie sprzedaży

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji sprzedażowej

  • Nawiązywanie relacji i współpracy z potencjalnymi firmami z branży budowlanej i architektonicznej/projektowej

  • Analiza rynku konkurencji

  • Kreowanie i promowanie wizerunku firmy

NASZE WYMAGANIA:

  • Wysoka motywacja do pracy w sprzedaży i nastawienie na osiąganie celów

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego ( dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży stolarki otworowej lub pokrewnej )

  • Wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe

  • Mile widziana znajomość branży ogólnobudowlanej, umiejętność czytania projektów budowlanych i rysunków technicznych oraz znajomość technik pomiarowych stolarki budowlanej.

Aplikacje zawierające CV prosimy składać poprzez portal OLX.PL

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Link do strony: WWW.PERFEKT-DESIGN.PL

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 908312489