2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Lublin
Dodane 05 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy od zaraz

Wynagrodzenie

6 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

OD ZARAZ zatrudnimy Trzy osoby na stanowisko:

REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO - praca na terenie województwa Lubelskiego

Nie posiadasz doświadczenia? Nic nie szkodzi - zapewniamy szkolenie wdrożeniowe, które kompleksowo przygotuje Cię do pracy!

A może posiadasz już doświadczenie jako handlowiec albo sprzedawca? Na pewno to docenimy!

Zakres obowiązków:

  • odbywanie spotkań z klientami

  • przeprowadzanie rozmów handlowych i doradztwo w zakresie naszych produktów

  • przygotowywanie najlepszych rozwiązań dla klientów

  • finalizacja sprzedaży i podpisywanie umów z klientami

  • budowanie relacji z klientami

Oferujemy:

  • bazę klientów zainteresowanych już wstępnie naszymi produktami - nasi handlowcy nie chodzą "po domach" i nie szukają sami klientów

  • stabilne zatrudnienie

  • podstawę miesięczną wynagrodzenia - gwarantowaną, niezależną od wyników sprzedażowych (od początku współpracy)

  • comiesięczny system prowizyjny - nie ma górnej granicy zarobków

  • szkolenie wdrożeniowe - nie wymagamy doświadczenia, przygotujemy Cię w 100% do pracy!

  • narzędzia do pracy

  • wsparcie naszego back-office przy “papierach” i formalnościach po procesie sprzedaży

  • bieżąca pomoc ze strony zespołu i przełożonego

Poszukujemy osób, które:

  • potrafią rozmawiać, ale też słuchać ze zrozumieniem

  • są zaangażowane, energiczne i nastawione na sukces

  • potrafią organizować swoją pracę

  • są dyspozycyjne od poniedziałku do piątku

  • posiadają prawo jazdy kat. B (warunek KONIECZNY)

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 688535023