2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bronisze
Dodane 21 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy kserokopiarek drukarek mfp XEROX, HP,

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bronisze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja onlineZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów oraz budowanie z nimi trwałych relacji,

  • Badanie potrzeb klientów oraz przygotowywanie ofert handlowych,

  • Prowadzenie negocjacji i prezentacji handlowych,

  • Sprzedaż urządzeń drukujących oraz systemów zarządzania środowiskiem druku,

  • Doradztwo klientom dotyczące najnowszych rozwiązań i trendów na rynku,

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie , preferowane wyższe techniczne ukończone lub rozpoczęte .

  • Mile widziana wiedza z zakresu IT .

  • Dobrze widziane doświadczenie w sprzedaży urządzeń biurowych marek t.j. XEROX, HP, Brother, Konica MInolta

  • Dynamiczna osobowość cechująca się silną orientacją na rezultaty, zaangażowaniem oraz samodzielnością w działaniu,

  • Odpowiedzialność i uczciwość,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Nowoczesne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy,

  • Profesjonalny pakiet szkoleniowy umożliwiający rozwój w kierunku bycia ekspertem w swojej dziedzinie, w tym dostęp do międzynarodowej bazy wiedzy,

  • Atrakcyjny system prowizyjno-premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja(at)idocument.pl

Lokalizacja

Bronisze,

Mazowieckie

Mazowieckie, Bronisze
ID: 872744302