2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Opoczno
Dodane 07 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy / Kierowca - branża mięsna masarnia

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opoczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Poddębniak"  w Kunicach poszukuje do pracy na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy / Kierowca

Zakres obowiązków:

·         Szukanie i pozyskiwanie nowych klientów

·         Realizowanie planów sprzedaży

·         Dbałość o dobry wizerunek firmy

·         Poprawne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań związanych ze stosunkami handlowymi z klientami

·         Raportowanie wyników pracy do przełożonego

·         Przyjmowanie zamówień oraz dostarczanie towaru do klienta

Wymagania:

·         Doświadczenie w pracy jako handlowiec

·         Samodzielność i kreatywność

·         Wysoki poziom samodyscypliny i organizacji własnej pracy

·         Umiejętność skutecznego nawiązywania relacji

·         Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·         Umowę o pracę na pełny etat

·         Motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)

·         Niezbędne narzędzia pracy; samochód, telefon

·         Stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie

Lokalizacja

Opoczno,

Łódzkie

Łódzkie, Opoczno
ID: 916727379