2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Dąb
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta Biznesowego

Wynagrodzenie

10 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaSamochód służbowy: TakRekrutacja online

Opis

Witaj!

Na pewno każdy z nas już odczuł, że rynek energetyczny w ciągu ostatnich lat uległ drastycznej zmianie. Rachunki za prąd zużywany w mieszkaniach, biurach i firmach, a w związku z tym ceny produktów w sklepach zwiększyły się drastycznie. Największą jednak zmianę cen i zamieszanie odczuli właściciele firm i przedsiębiorcy.

Jak mają zabezpieczyć swoje firmy przed kolejnymi wzrostami cen?

Jak zagwarantować stabilność firmy?

Jak zadziałać gdy cena energii spadnie? Co wtedy robić?

Na takie i inne dylematy energetyczne odpowiedzią jest nasza firma - Prime Energy, w której ZARZĄDZAMY KOSZTAMI ENERGII I GAZU.

Odpowiedni dobór rozwiązań, strategiczne działanie i wiedza testowana w praktyce latami już uratowały wiele biznesów.

BUDUJ Z NAMI pozycję EKSPERTA w KOMPLEKSOWYM OUTSOURCINGU ENERGETYCZNYM.

Znajdziesz nas tutaj -> www.primeenergy.com.pl

Pssst... poczytaj opinie o nas w Google ;-) i zajrzyj na social media!

To oferujemy

  • Standardem w naszej pracy jest fakt, że każdy przedstawiciel zarabia u nas swój pierwszy MILION w 3 lata,

  • Możesz liczyć na wsparcie na każdym etapie współpracy,

  • Współtworzymy Twoją karierę i razem budujemy Twoją Markę Osobistą jako Eksperta Branży Energetycznej,

  • Wspieramy Cię także w postaci szkoleń dostarczających komplementarnej formalno-prawnej, ale i technicznej wiedzy o rynku energetycznym,

  • Budujesz struktury sprzedażowe i swój oddział pod brandem Prime Energy,

  • Zapraszamy do wspólnej pracy i świętowania sukcesów!

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedajesz energię elektryczną i gaz ziemny,

  • Pozyskujesz klientów biznesowych,

  • Budujesz relacje z klientami przed i po sprzedaży,

  • Budujesz z nami swoją Markę Osobistą jako Ekspert Branży Energetycznej,

  • Współtworzysz atmosferę wsparcia i rozwoju w zespole - wszyscy gramy do tej samej bramki,

  • Sprzedajesz również inne produkty Prime Energy,

  • Budujesz swój zespół i oddział we współpracy z całą firmą.

Nasze wymagania

  • Współpracujemy na wyłączność w systemie rozliczeniowym B2B,

  • Prowadzisz już działalność gospodarczą lub jesteś gotowy do jej założenia,

  • Liczymy na Twoje pełne zaangażowanie w pracę, ponieważ my też jesteśmy w 100% zaangażowani w odpowiednie wdrożenie i rozwój Twojej kariery w Prime Energy,

  • Etyczna i odpowiedzialna postawa wobec klientów i firmy,

  • Umiejętność wykorzystywania okazji biznesowych i przedsiębiorczość,

  • Optymizm i ciekawość ukierunkowana na innych ludzi,

  • Nastawienie na rozwój osobisty i zawodowy,

  • Czteroletnie i większe doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), doświadczenie w obsłudze CRM,

  • Prawo jazdy kat. B.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 914194634