2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opole
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy / Doradca ds. OZE

Wynagrodzenie

8 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Zbudujesz, rozwiniesz i utrzymasz długofalowe relacje biznesowe w ustalonym rejonie - działamy na terenie województwa opolskiego oraz ościennych.

  • Przedstawisz Klientowi ofertę w zgodzie z wytycznymi, których Cię nauczymy.

  • Będziesz obsługiwać stałych, aktywnych Klientów jak również pozyskasz nowych.

  • Zaczniesz rozwijać sieć Klientów z pomocą naszego Programu Rekomendacyjnego (oraz własnej inicjatywy).

Podział czasu pracy

70% praca w terenie

15% utrzymywanie relacji z klientem

10% umawianie spotkań z klientami

5% praca biurowa

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą komunikatywną i otwartą na ludzi.

  • Jesteś nastawiony na cel.

  • Masz w sobie zaangażowanie i wysoką motywacje do pracy w sprzedaży.

  • Dobrze odnajdujesz się w dynamicznym środowisku pracy.

  • Jesteś osobą otwartą na pozyskiwanie nowej wiedzy.

  • Jesteś gotowy na podejmowanie nowych wyzwań.

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Świetnie jeżeli posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży B2C/B2B – praca mobilna.

  • Twoim dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w branży OZE.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie może składać się z podstawy i bardzo atrakcyjnych prowizji.

  • Dla najlepszych – zarobki rzędu kilkudziesięciu tys. złotych!

  • Możliwość awansu popartą wynikami, a nie długością stażu pracy.

  • 100% Twojej prowizji wypłacamy jeszcze przed montażem - nie musisz czekać na swoje pieniądze.

  • Pracę w firmie, która zrealizowała najwięcej inwestycji w województwie opolskim.

  • Wsparcie w pracy poprzez umawianie jakościowych spotkań.

  • Nasze autorskie szkolenie, gdzie wszystkiego Cię nauczymy.

  • Damy Ci wsparcie merytoryczne i szkoleniowe na każdym etapie Twojej pracy - możesz liczyć na stałe wsparcie kierownika działu sprzedażowego.

  • Wsparcie działu technicznego oraz pracowników biura, dzięki któremu skupisz się na swoich celach.

  • Ofertę typu Premium, która sama się sprzedaje!

  • Atrakcyjne konkursy motywacyjne.

  • Imprezy integracyjne, które czasami „ciężko zapamiętać”.

Obszar działań

  • Siedziba firmy: ul. Torowa 4, 45-073 Opole

  • Miejsce pracy: województwo opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie, łódzkie, śląskie.

Media społecznościowe

  • strona internetowa: sunlifefotowoltaika.pl/

  • Facebook: www.facebook.com/sunlifefotowoltaika/

  • Instagram: www.instagram.com/sunlife_fotowoltaika/

  • Linkedin: www.linkedin.com/company/71291370/admin/

O nas

SunLife sp. z o.o. sp. k. to ludzie i pasja do Odnawialnych Źródeł Energii. Osoby tworzące naszą Organizację zbudowały strukturę sprzedaży, która w zaskakująco szybkim tempie pozwoliła na realizację blisko 1 500 instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Obecnie tworzymy najlepszy zespół specjalistów dzięki czemu realizujemy najwięcej inwestycji w województwie opolskim.

Mamy świadomość tego, że sukces Organizacji nie istnieje bez Twojego sukcesu. Spokojnie, nie musisz się przejmować początkiem. Wiemy jak sprawić, żebyś odniósł z Nami ten sukces! Zapewniamy ofertę, która sprzedaje się sama. Niemożliwe? Przekonaj się sam!

Co więcej, branża OZE to nie jest nasze ostatnie słowo… bo chcemy osiągnąć jeszcze więcej!

Zainteresowany?

Przekonaliśmy Cię?

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SunLife sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w: Torowa 4, 45-073 Opole (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail dostępnym na naszej stronie internetowej.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 727383683