2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Grunwald
Dodane 04 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy. Dołącz do współpracy ze wspaniałymi osobami

Wynagrodzenie

10 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Opis

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Polska

Ofertę kierujemy do osób:

  • posiadających prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjnych

  • punktualnych

  • posiadających umiejętność prowadzenia rozmów z klientami biznesowymi

  • chętnych do pracy, sumiennych, komunikatywnych, kreatywnych

  • z doświadczeniem

Istotnym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • posiadanie ogólnej wiedzy w sprzedaży usług i reprezentacji firmy

  • posługującym się biegle w języku Niemieckim

Zadania:

  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

  • reprezentowanie firmy

  • analizę rynku oraz monitoring działań konkurencji

  • określenie grupy docelowej potencjalnych nabywców

  • sporządzanie oraz wdrażanie działań marketingowych, a także w razie konieczności ich korygowanie

  • działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

  • prezentację oferty produktu oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów

  • negocjację warunków zawieranych transakcji

  • realizację zamówień ze strony klientów

  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami firmy, utrzymywanie z nimi dobrych relacji

  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi

  • prowadzenie bazy danych klientów

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy

  • zatrudnienie elastyczne - umowa B2B

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie od 10000 do 20 000 zł

  • samochód firmowy

  • premie motywacyjne

  • niezbędne szkolenia specjalistyczne

  • możliwość rozwoju zawodowego

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 909476433