2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Komandoria
Dodane 29 maja 2024

Przedstawiciel handlowy - branża HoReCa

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweRekrutacja online

Aktualnie dla naszego Klienta, specjalizującego się w kompleksowym wyposażeniu gastronomii, sklepów i biur, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy (branża HoReCa)

Miejsce pracy: Poznań, województwo wielkopolskie

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy jako handlowiec

  • Prawa jazdy kat. B

  • Podstawowej znajomości obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

  • Samodzielności, komunikatywności oraz kreatywności

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w branży HoReCa

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość zasad projektowania oraz programów do projektowania

Twoje obowiązki:

  • Oferowanie i sprzedaż rozwiązań wyposażenia profesjonalnej gastronomii dla Klientów z branży HoReCa na terenie woj. wielkopolskiego

  • Spotkania i rozmowy z Klientami w terenie

  • Badanie potrzeb Klientów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia będąca % od marży

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • Handlowiec ma do dyspozycji samochód firmowy, telefon, laptop oraz inne narzędzia w miarę potrzeb

  • Zapewniamy kompleksowe szkolenie wdrożeniowe

  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 916913248