2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Koszalin
Dodane 27 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy Białogard, Karlino, Koszalin, Kołobrzeg

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Spółka akcyjna poszukuje ambitnej osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu. Jeśli szukasz elastycznych godzin pracy, masz zdolności komunikacyjne i pasję do obsługi klienta, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Obsługa klientów i udzielanie profesjonalnych porad związanych z ofertą firmy.

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez skuteczną komunikację.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i wspieranie w realizacji ich potrzeb.

  • Monitorowanie i utrzymywanie bazy klientów..

 Wymagania:

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność skutecznej komunikacji i budowania relacji.

  • Kreatywność i zaangażowanie.

  • Otwartość na naukę i gotowość do zdobywania nowych umiejętności.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie min średnie

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą

 Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku.

  • Zdobycie doświadczenia i rozwój kompetencji w obszarze obsługi klienta.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu już po 6 miesiącach pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe z systemem prowizyjnym i premiowym.

  • Przyjazną atmosferę pracy i dynamiczne środowisko.

  • Gruntowne wdrożenie i wsparcie trenera w trakcie pracy

  • Cykliczne szkolenia wspierające efektywność

Jeśli jesteś osobą pełną energii, gotową do podjęcia nowych wyzwań i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV w wiadomości OLX do 15.03.2024. W temacie wiadomości wpisz "Aplikacja na stanowisko Doradcy Klienta -Twoje imię i nazwisko". Nie zapomnij o klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celach rekrutacyjnych.

Jeżeli masz pytania zadzwoń. Chętnie wyjaśnię szczegóły.

Czekamy na Ciebie! Dołącz do naszej drużyny i wspólnie z nami rozwijaj swoją karierę!

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 896797585