2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rzeszów
Dodane 06 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Oferujemy różnorodne możliwości sprzedaży oraz rozwoju zawodowego. Dzięki wsparciu naszych specjalistów i szkoleń, każdy doradca ma szansę na szybki sukces i rozwój.

Nasze nowoczesne rozwiązania finansowe dają klientom poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Dołącz do nas i stań się częścią rozpoznawalnego brendu!

Twoje obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o długotrwałe relacje

  • Obsługa powierzonych klientów i doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań

  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie oferty do ich życiowej sytuacji

  • Stałe poszerzanie wiedzy produktowej i sprzedażowej

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń: formę podstawy, prowizje za sprzedaż i premie kwartalne

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną i kartę sportowo-rekreacyjną

  • Program podnoszenia kwalifikacji

Czego oczekujemy?

  • Minimum średnie wykształcenie,

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży (w różnych branżach),

  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i pracy z bazą danych klientów.

  • Samodzielność, ambicję i przedsiębiorczość

Program szkoleniowo-wdrożeniowy:

Zależy nam na wysokiej jakości obsługi, dlatego oferujemy kompleksowy program szkoleniowy, obejmujący techniki sprzedaży oraz praktyczne przygotowanie do pracy.

Jeśli jesteś gotowy/a na wyzwanie i chcesz rozwijać się w stabilnej, rozpoznawalnej firmie, czekamy na Twoje zgłoszenie!

W CV prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firmę Twoja Profesja danych osobowych zawartych w moim CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu"

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 899127779