2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Bemowo
Dodane 13 maja 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Jesteś osobą inteligentną, ambitną, z nienaganna kulturą osobistą ?

Cenisz dobra luksusowe, doskonale znasz ich rynek oraz chciałbyś poruszać się w ich otoczeniu? jeśli tak to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję.

Winnice Czajkowski – polski producent win klasy premium poszukuje osoby do działu sprzedaży VIP. Twoim wyzwaniem będą topowe restauracje oraz najlepsze 5 gwiazdkowe hotele. Będziesz reprezentował Winnice Czajkowski w najbardziej prestiżowych lokalach, nawiązywał relacje z najwyższej klasy managerami gastronomii, top szefami kuchni oraz dyplomowanymi sommelierami.

Poszukujemy kandydatów z całej Polski, szczególnie z Warszawy, Poznania, Wrocławia i Trójmiasta.

Podstawowe obowiązki:

·         Sprzedaż najwyższej klasy win z Winnic Czajkowski w całej Polsce.

·         Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji ze stałymi nabywcami.

·         Realizowanie założonych celów sprzedażowych.

·         Kreowanie komunikacji handlowo - marketingowej.

Wymagania:

·         doskonała znajomość branży winiarskiej

 .       doświadczenie w branży HORECA,

·         nienaganne zdolności interpersonalne,

·         zdolności handlowe i organizacyjne,

·         prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

·         pracę w najbardziej prestiżowej i renomowanej winnicy w Polsce

·        niezwykle atrakcyjne warunki wynagrodzenia oparte o czynniki motywacyjne,

·         wsparcie merytoryczne ze strony światowych autorytetów winiarskich,

CV ze zdjęciem, zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać na adres email.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 796515063