2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Świdnik
Dodane 08 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Świdnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Opis

Poszukuję kandydata na stanowisko :

Przedstawiciel handlowy - branża spożywcza

Teren działania - Lublin, woj lubelskie

Zakres obowiązków :

·        obsługa klientów na podległym terenie

. nawiązywanie współpracy z nowymi klientami

·        realizacja planów sprzedażowych

·        dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów

·        przeprowadzanie akcji promocyjnych

·        monitorowanie i analiza działań konkurencji na podległym terenie

Od kandydata oczekuję :

·        wykształcenie minimum średnie

·        znajomości branży FMCG

·        predyspozycji do pracy w handlu

·        dyspozycyjności i zaangażowania w pracę

·        samodzielności w działaniu, umiejętności planowania, dobrej organizacji czasu pracy

·        doświadczenia w pozyskiwaniu i obsłudze klientów

·        prawa jazdy kat.B

Oferuję:

·        zatrudnienie na umowę o pracę

·        wynagrodzenie stałe plus prowizja uzależniona od osiąganych wyników

·        niezbędne narzędzia pracy ( samochód , telefon)

·        niezależność w kreatywnym działaniu

CV wraz z klauzulą :

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art., 6 ust 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( ogólne rozporządzenie w ochronie danych )”

CV z listem motywacyjnym Proszę wysłać na adres mailowy

Informuję ,że skontaktuję się z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 615433405