2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Warmińsko-mazurskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Elbląg
Dodane 04 czerwca 2024

Przedstawiciel bankowy, Elbląg

Wynagrodzenie

4 242 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lubisz rozmawiać z ludźmi ? To dobry adres - płacimy za rozmawianie! Dosłownie!

Przedstawiciel Bankowy

Co Cię czeka?

Praca na jasnych zasadach  w punkcie ING Express w Elblągu!

Czas pracy?

- Elastyczne godziny! Czasem zaczynasz o 9, czasem o 12 lub 15.

Zakres obowiązków?

-Przychodzisz do pracy, sprzedajesz produkt darmowy – każdemu potrzebny i przydatny.

Oczekiwania?

Masz doświadczenie w sprzedaży? Super - na pewno Ci się przyda!

Nie potrafisz sprzedawać lub nigdy tego nie robiłeś? Bez obaw, nauczymy Cię podstaw sprzedaży i przekażemy niezbędną wiedzę o produkcie.

Masz wykształcenie min. średnie – to idealnie, tyle nam wystarczy.

Ile zarobisz?

Podstawę masz jak w banku, Twoja minimalna pensja wynosi 4242zł brutto, a wysokość prowizji (nawet drugie tyle) jest w Twoich rękach.

W każdym momencie możesz wskoczyć na wyższy level idąc po jasnej ścieżce kariery. Wtedy też twoje zarobki osiągają wyższy poziom.

Nie jesteś pewny czy sprawdzisz się w sprzedaży? Mamy gruntowny onboarding, więc wszystkiego nauczysz się krok po kroku. Jedyne czego wymagamy od Ciebie to chęci!

Nie czekaj, wyślij CV i daj się poznać.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 687664799