2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Bielsko-Biała
Dodane 10 kwietnia 2024

Prowadzenie kawiarenki

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nowopowstała na mapie Bielska firma cateringowa Jesz i zając zatrudni osoby do prowadzenia kawiarenkii/Brunchu. Jesteśmy młodym, głodnym wyzwań zespołem. Wszystkie nasze posiłki są przygotowywane z codziennie świeżo dostarczanych produktów.

Lubisz kontakt z ludźmi, działania w kuchni i potrafisz ogarnąć kilka rzeczy naraz?

Świetnie - do tego sprowadza się praca u nas. Jeżeli szukasz pracy to dajmy sobie szansę!

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie śniadań, tostów, kanapek, sałatek, ciepłych i zimnych przekąsek, itp.

  • Dbanie o odpowiednią estetykę potraw

  • Dbanie o jakość przygotowywanych potraw

  • Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy;

    Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku mile widziane;

  • Miesięczny okres przyuczenia w naszej kuchni;

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Pozytywne nastawienia w kontaktach z ludźmi;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Znajomość przepisów BHP, HACCP;

    Oferujemy

  • umowę o pracę

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-16

  • pełne ubezpieczenie i prawa wynikające z Kodeksu Pracy

  • pracę w młodym, energicznym i inspirującym zespole

  • niezbędne narzędzia i środki do pracy

    Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 53*******43

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 910818808