2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 12 czerwca 2024

Projektant wnętrz - Współpraca przy zleceniach Warszawa

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

NovaHouse kompleksowo wykańcza wnętrza pod klucz wyręczając Klientów w żmudnym procesie pilnowania ekip remontowych i zakupach, aby tworzyć funkcjonalne, spójne, starannie wykonane przez profesjonalistów mieszkania i domy spełniające marzenia przy minimalnym zaangażowaniu ich właścicieli.Wierzymy, że remont może dawać przyjemność tworzenia, być bezstresowy i sprawny, jeżeli współpracuje się ze specjalistami i cały proces jest starannie zaaranżowany.

Szukamy projektanta wnętrz, który ma wolną przestrzeń na dodatkowe zlecenia. Gdzie Trzeba zająć się projektowaniem i koordynacją prac, w Warszawie a my zajmiemy się resztą.

Miejsce Pracy Warszawa

Wymagania:

  • Portfolio + przykłady opracowanej dokumentacji technicznej

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku projektanta wnętrz

  • Min. 1 rok doświadczenia w koordynowaniu budów

  • Biegła znajomość AutoCad, Sketchup, Vray lub inne

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego i wymagań technicznych

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie, samodzielność w działaniu

  • Znajomość najnowszych trendów, rozwiązań i wyczucie smaku

Oferujemy:

  • Pracę w trybie hybrydowym- elastyczne godziny pracy

  • Stały dostęp do zleceń

  • Współpracę przy realizacji konkretnych zleceń

  • Pracę w zgranym zespole

  • Wynagrodzenie zależne od zlecenia

  • Możliwość rozwoju w renomowanej firmie

Zadania:

  • Projektowanie wnętrz mieszkań dla klientów premium (mieszkania, domy)

  • Przygotowywanie wizualizacji wnętrz

  • Przygotowywanie ofert i kosztorysów wykończeniowych

  • Tworzenie list zakupowych- dobór materiałów wykończeniowych

  • Współpraca z logistykiem przy zamówieniach

  • Koordynacja i nadzór prac na budowie w Warszawie

  • Kontakt z wykonawcami

  • Odbywanie spotkań aranżacyjnych z klientami

  • Współpraca z partnerami

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Proszę o przesłanie swojego portfolio oraz przykładowych projektów wykonawczych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 890021075