2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Wrocław
  6. Inżynieria - Śródmieście
Dodane 06 maja 2024

Projektant konstrukcji budowlanych

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaKadra kierownicza

Firma CADIN Sp. z o.o. zatrudni Projektanta Konstrukcji Budowlanych.

Miejsce pracy: Wrocław, ul.Długosza

Dane umowy:

  • Umowa o pracę, kontrakt B2B

  • Pełen etat

  • Specjalista (mid/regular)

  • Praca od zaraz

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie projektów budowlano - wykonawczych w oparciu o aktualne przepisy prawa i normy w branży konstrukcyjnej

  • Tworzenie harmonogramów prac, przydzielanie zadań, nadzór oraz weryfikacja pracy asystentów

  • Kontakt z inwestorem, architektem, projektantami branżowymi oraz wykonawcami

  • Udział w naradach projektowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (inż./mgr inż.), zakres: obiekty budowlano - inżynierskie

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów

  • Wspieranie asystentów wiedzą i doświadczeniem

  • Dobra znajomość AutoCAD oraz programów do obliczeń (Robot, SCIA, ABC)

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za realizowane zadania

  • Dobra organizacja pracy, terminowość

  • Umiejętność pracy zespołowej

Dodatkowe atuty:

  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • Znajomość programów Allplan, Advance Steel

  • Doświadczenie z zakresu projektowania prefabrykacji betonowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Umowa na pełen etat

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy, zaangażowania oraz formy współpracy

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Możliwości awansu i rozwoju zawodowego

  • Pracę przy ciekawych projektach

  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • Elastyczny model pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie całego zespołu

  • Pracę na nowoczesnym i licencjonowanym oprogramowaniu

  • Możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych

Prosimy o dopisanie do CV/listu motywacyjnego następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 815010524