2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Katowice
  6. Pozostałe oferty pracy - Giszowiec
Dodane 20 kwietnia 2024

Projektant/Asystent Projektanta Elektrotechnik

Lokalizacja

Katowice, Giszowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnimy Asystenta Projektanta Elektrotechnika do sporządzania dokumentacji projektowej oraz kosztorysowania robót budowlanych.

Oczekiwania:

- wykształcenie średnie, preferowane wyższe na kierunku elektrotechniczym lub tożsamym

- praktyczna umiejętność posługiwania się oprogramowaniem inżynierskim i kosztorysowym

- podstawowa znajomość aktów prawnych w zakresie projektowania

- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

- umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole

- dyspozycyjność do pracy w pełnym etacie

Zadania:

- uczestnictwo w realizacji projektów dróg i budynków

- kosztorysowania robót budowlanych

- samodzielne sporządzanie elementów dokumentacji technicznej pod nadzorem projektanta

- przestrzeganie określonych terminów realizacji projektów lub/i ich części

- udział w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miłą atmosferę pracy,

- 8 godzinny dzień pracy

- pracę przy ciekawych projektach

- pomoc w zdobyciu uprawnień budowlanych

Prosimy o przesyłanie CV.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Giszowiec
ID: 763966220