2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 20 maja 2024

Projektant / Asystent Instalacji HVAC, sanitarnych, elektrycznych

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko asystenta projektanta/projektanta w specjalności HVAC, sanitarnej i elektrycznej. Szukamy osób z różnym doświadczeniem i kompetencjami.

Zakres obowiązków:

  • Praca pod nadzorem doświadczonego starszego projektanta w specjalności MEP ( sanitarnej lub elektrycznej) dla koncepcji, projektu budowlanego i projektu wykonawczego

  • Wykonywanie obliczeń projektowych strat i zysków ciepła, ilości powietrza, doborów urządzeń i rozwiązań technicznych

  • Wykonywanie rysunków, schematów technicznych i rozwinięć instalacji w 2D lub BIM

  • Sporządzanie zestawień, opisów technicznych i specyfikacji instalacji

  • Koordynacja i uzgodnienia międzybranżowe

Oferujemy:

  • Warunki pracy powyżej stawki rynkowej adekwatne do doświadczenia kandydata

  • Uczestnictwo w projektowaniu z wykorzystaniem technologii BIM i procesu Building Commissioning w Polsce i zagranica.

  • System premiowy

  • Możliwość nauczenia się poprawnego projektowania wszystkich branż i weryfikacja działania zaprojektowanych systemów

  • Prace w firmie rodzinnej, różnym przekroju wiekowym

  • Elastyczność zatrudnienia, zadaniowy tryb pracy

Jesteśmy pracownią projektowo – konsultingową - zarządzającą IMEK w zakresie instalacji budynkowych : sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych. Zespół ma wieloletnie doświadczenie w branży MEP na rynku polskim i brytyjskim. Realizujemy projekty biurowe, przemysłowe, data center, sportowe, medyczne, mieszkaniowe i użyteczności publicznej w których liczy się jakość i funkcjonalność systemów budynkowych.

Praca w biurze stacjonarnym w Grodzisku Mazowieckim ul.Romualda Traugutta 40, 8 min pieszo od Dworca PKP lub 6 min od zjazdu A2 Grodzisk Mazowiecki

Aplikacje proszę wysyłać na adres rekrutacja małpa imek.pl lub przez stronę OLX.pl

Więcej szczegółów na stronie www.imek.pl

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 916425218