2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gliwice
  7. Administracja, prace biurowe - Zatorze
Michał Kotłowski
Dodane 24 maja 2024

PROJECT MANAGER - OKLEJSIE.PL / oferta pracy w branży reklamowej

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Zatorze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Planowanie, koordynowanie przebiegu projektu od początku do końca

  • Nadzorowanie zespołu projektowego oraz koordynacja działań

  • Określanie celów, zakresu oraz harmonogramu projektu

  • Monitorowanie postępów prac oraz kontrola jakości realizowanych działań

  • Rozwiązywanie problemów i konfliktów w trakcie realizacji projektu

  • Komunikacja z klientem, interesariuszami oraz innymi zespołami

  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji dotyczących projektu

  • Zapewnienie zgodności działań z założeniami biznesowymi oraz strategią firmy

  • Wspieranie procesów zmian oraz doskonalenie metodologii zarządzania projektami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, preferowana branża reklamowa

  • Umiejętność efektywnego planowania i organizacji działań projektowych

  • Umiejętność skutecznego negocjowania i zarządzania konfliktami

  • Umiejętność pracy w zespole i doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Dobra organizacja czasu pracy i terminowość w wykonywaniu zadań

  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, w stałych godzinach (08:00 - 16:00)

  • Pracę nad ciekawymi projektami dla największych marek

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dostęp do nowych technologii

  • Pracę w młodym i zgranym zespole

O nas

  • OKLEJSIE.PL To zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów pełnych pasji i czerpiących satysfakcję z zadowolenia klientów! W naszym biurze współpracuje ze sobą dział handlowy, projektowy oraz produkcyjny. Specjalizujemy się w oklejaniu samochodów i wnętrz, a wyróżnia nas jakość i styl!

    Od 20 lat należymy do czołówki polskich firm zajmujących się oklejaniem mobilnym i użytkowym oraz tapetowaniem. Dziś pracujemy z największymi markami polskimi i światowymi.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Zatorze
ID: 917429094