2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Mazowieckie
  6. Programista - Warszawa
  7. Programista - Białołęka
Dodane 26 kwietnia 2024

Programista Senior .NET Developer

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

LOGISYSTEM to firma inżynierska zajmująca się integrowaniem systemów logistyki magazynowej z dominującym udziałem automatyki i sterowania.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Programista Senior .NET Developer

Praca stacjonarna - Warszawa Białołęka, Łomża

Technologie, których używamy

Wymagane:

  • C#

  • .NET Core

  • Entity Framework

  •  SQL

Mile widziane:

  • Docker

  • PostgreSQL

  • Blazor

  • Bootstrap

Systemy operacyjne:

  • Windows

  • Linux

O projekcie:

Tworzymy ambitne oprogramowanie w zakresie integracji systemów logistyki magazynowej z dominującym udziałem automatyki i sterowania.

Praca u nas, to rozwój i zdobywanie wiedzy od doświadczonych specjalistów i inżynierów, którzy w swojej pracy kierują się zdobyta wiedzą i pasją.

Twój zakres obowiązków

  •  Projektowanie i rozwijanie nowych produktów z użyciem C#/.NET

  • Implementacja nowych funkcjonalności oraz rozwój istniejących

  • Dbanie o wysoką jakość kodu

  • Udział Code Review

  •  Tworzenie testów jednostkowych/integracyjnych,

  • Tworzenie/aktualizacja dokumentacji technicznej,

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Współpraca z innymi członkami zespołu IT i pozostałymi działami firmy

  • Wsparcie w utrzymaniu działania systemu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.

  • .NET Core

  • ASP.NET Web API

  • Entity Framework Core,  LINQ

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych MSSQL i/lub Postgres.

  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego oraz wzorców projektowych

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej, determinacja w rozwiązywaniu problemów i osiągnięciu zamierzonych celów.

  • Umiejętność organizacji własnej pracy.

  • Wykształcenie kierunkowe, preferowany kierunek: Informatyka

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych/integracyjnych.

  •   Docker

  • Clean Architecture, CQRS,

  • Linux (Debian).

  • Blazor

  • Bootstrap

Tak organizujemy naszą pracę

  • Praca wewnątrz organizacji

  • Masz wpływ na wybór narzędzi i technologii

  • Masz wpływ na rozwiązania technologiczne

  • Masz wpływ na produkt

To oferujemy

  • Dbamy o dobro pracowników: liczy się dla nas Twoje zdrowie i rodzina

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i komfortowe warunki pracy

  • Przyjazne środowisko z realnymi możliwościami rozwoju

  • Zdobywamy wiedzę w dwóch wiodących dziedzinach: IT i logistyka

  • U nas współpracujesz z doświadczonymi specjalistami

  • Współpracujemy długoterminowo w ramach umowy o pracę

  •  Dostęp do prywatnej opieki medycznej

  • Ponadto dużo się u nas dzieje, wyzwań nie będzie Ci z nami brakowało

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna

  • System premiowy

  • Służbowy telefon do użytku prywatnego

  • Komputer

  • Brak dress code’u

  • Jesteśmy otwarci na nowe pomysły

  • Kawa / herbata

  • Napoje

  • Świeże owoce

  • Spotkania integracyjne

  • Paczki świąteczne

  • Program rekomendacji pracowników

  • Karta sportowa

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 762682950