2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Wielkopolskie
  6. Programista - Ostrów Wielkopolski
Dodane 24 kwietnia 2024

Programista PLC/HMI

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy do naszego zespołu prcownika na stanowisko PROGRAMISTA PLC/HMI

Zakres obowiązków:

  • programowanie sterowników PLC,

  • programowanie paneli operatorskich HMI

  • programowanie robotów przemysłowych

  • dobór podstawowych komponentów automatyki (sterowniki PLC, HMI, systemy wizyjne itd.)

  • opracowywanie dokumentacji technicznej

  • wdrażanie stanowisk zrobotyzowanych i zautomatyzowanych u klienta

 Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, przy programowaniu maszyn

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • umiejętność programowania sterowników PLC i HMI

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną oraz jej tworzenie

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziana znajomość wysokopoziomowych języków programowania

  • czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Rozbudowany system premiowania

  • Pracę 1-zmianową

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego dzięki różnorodności projektów

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy

  • Karta MultiSport i inne benefity socjalne

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 914170834