2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Polkowice
Dodane 17 maja 2024

Programista PLC / Leadec Polkowice

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Leadec jest międzynarodowym liderem w zakresie usług technicznych.

W związku z rozwojem projektu w Polkowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista PLC

Zakres obowiązków:

  • programowanie sterowników PLC Siemens oraz innych producentów

  • projektowanie układów sterowania w programie E-Plan

  • programowanie robotów

  • budowa, modernizacja, uruchomienie maszyn i urządzeń

  • nadzór nad prowadzonymi pracami

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • miejsce wykonywania pracy: Polkowice, ul. Fabryczna 6

  • wynagrodzenie zasadnicze w zależności od doświadczenia

  • nagrodę miesięczną w wysokości 510 zł brutto za brak absencji chorobowej

  • 100 % finansowania szkoleń i kursów technicznych kierunkowych

  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin

  • pakiet medyczny za 1 zł + refundacja wizyt prywatnych do 500 zł kwartalnie

  • dofinansowanie do wypoczynku i do pakietu sportowego

  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników

  • możliwość rozwoju zawodowego i budowania własnej ścieżki kariery

  • program rekomendacji pracowników

  • parking dla pracowników

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub techniczne związane z automatyką, elektroniką, lub pokrewne

  • znajomość systemów napędowych SIEMENS, Festo, Bosch - konfiguracja i uruchomienie

  • znajomość programowania PLC / HMI - SIMENS, mile widziane innych producentów

  • znajomość programu E-Plan

  • znajomość podstaw elektrotechniki

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 1 zmianowym zgodnie z harmonogramem

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży Automotive na stanowisku programista PLC

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 917406210