2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Nowa Huta
Dział ds. Personalnych
Dodane 11 czerwca 2024

Produkcja - praca w weekendy

Wynagrodzenie

27,70 - 29,20 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Oferta skierowana jest do osób szukających pracy dorywczej w weekendy. Jeśli jesteś dostępny/a do pracy na pełny etat - zapraszamy do aplikowania na pozostałe aktywne oferty pracy.

Poszukujemy osób do wykonywania prac pomocniczych w obszarze produkcji.

Miejsce pracy Kraków:

  • ul. Igołomska 25

Zakres obowiązków:

  • nakładanie półproduktu / produktu na podajniki,

  • odbieranie, pakowanie produktu gotowego przy wykorzystaniu urządzeń do pakowania,

  • transport półproduktu / produktu gotowego w obszarach maszyn,

  • kontrola jakości.

Poszukiwane kompetencje:

  • zdolności manualne,

  • dyspozycyjność w weekendy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • uprawnienia na suwnice będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,

  • możliwość pracy dorywczej w weekendy,

  • szkolenia.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez link:

www.walstead-ce.com/en/career/job-offers/#434

Dziękujemy za zainteresowanie i jednocześnie informujemy, że skonstatujemy się w wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 805839892